David Hasselhoff: V mém novém filmu hraje Justin Bieber

Velikost textu: AAA

3. 8. 2017

Herec David Hasselhoff prozradil něco, co prý neměl. A sice že do svého nového filmu nalákal Justina Biebera. Ten namluvil slavné auto ze seriálu Knight Rider zvané KITT. A nejenže mu propůjčil hlas, ale v poslední scéně filmu v něm po Davidově boku jede.

David natáčí bizarní snímek s názvem Killing Hasselhoff. A hovořil o něm v pořadu Good Morning Britain.

„Justin je v úplně poslední scéně filmu, ačkoli se očekávalo, že nebudu nic takového prozrazovat! Je to můj kamarád, víte. Já jsem mu udělal službu, natočil s ním klip, který teda ale nikdy nevydal, on mi teď udělal protislužbu a řídí auto z Knigth Riderda na konci filmu, bylo to docela velké překvapení,“ práskl Hasselhoff.

Snímek se točí kolem muže, který se rozhodne pro extrémní řešení svých dluhů. Zaváže se, že za tučný honorář zabije celebritu.

„Produkoval jsem ten film. Je to komedie a jsem na ni docela hrdý. Zabralo nám dva a půl roku, než jsme ji mohli zveřejnit, bude k zhlédnutí v digitální podobě od 18. září,“ prozradil dále Hasselhoff.

Biebera prý chápe, že se kvůli vyčerpání rozhodl zrušit zbytek světového turné.

„Člověk se ale musí sám sebrat a jít pořád dál. On je docela mladý. Viděl jsem ho na koncertě a je zatraceně dobrý. Je ohromný. Viděl jsem ho po koncertě v zákulisí a má v sobě něco vyzrálého, co je opravdu milé,“ dodal americký herec.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související