James Bond je dávno neplodný, tvrdí nizozemský lékař

Velikost textu: AAA

18. 12. 2018

Ačkoli se snaží tvůrci filmů o Jamesi Bondovi tohoto nezničitelného agenta představovat jako svůdníka a samce, jemuž do postele skočí ochotně téměř každá sukně, je to neplodný jedinec trpící mnoha pohlavními chorobami. Tvrdí to nizozemský lékař, který pečlivě probádal a sečetl počet milenek a především zranění, jimiž agent 007 prošel.

Jedno je z analýzy jasné. James Bond má možná v kalhotách úctyhodnou zbraň, ale ta už dávno střílí prázdnými náboji. To je pro něj zřejmě výhoda. Nemusí se bát, že v některém koutě světa zanechal nechtěné následky svých sexuálních úletů. Podle odborníků je však jisté, že jiné důsledky si vzal s sebou domů. A to pohlavní choroby.

Autor studie strávil pět měsíců analýzou pětadvaceti bondovek. Jen přiznaných sexuálních partnerek měl Bond za tu dobu osmapadesát. A kdyby se dotyčné dámy připojily k hnutí Me Too, zřejmě by skončil hůř než producent Harvey Weinstein.

„Q by měl Bondovi předat jednu velmi podstatnou technologickou novinku, 3D tiskárnu na kondomy,“ míní autor studie doktor Richard Zegers z Utrechtu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související