Drsný trest: Za vytetovaný penis na zádech na rok do basy!

Velikost textu: AAA

21. 2. 2014

Australský soudce se rozhodl přísně potrestat muže, jenž si udělal legraci ze svého postiženého kamaráda. Zneužil jeho zhoršené schopnosti úsudku a přesvědčil ho, aby si nechal na záda vytetovat obrázek. Pak podplatil tatéra, aby mladíkovi na záda inkoustem zvěčnil čtyřicet centimetrů velký penis s obscénním textem. Zatímco tatér šel do vězení už před třemi roky, Christophera Williama Lorda teď poslal soud na rok do vězení.

Dvanáct měsíců dostal Lord z Queenslandu za ubohé chování k postiženému muži a ublížení na zdraví, které mu nechtěným tetováním přivodil.

V roce 2011 byl přitom za tetování čtyřicet centimetrů velkého penisu potrestán tatér Matthew Francis Brady, jenž mylně svého klienta informoval o tom, co mu na záda jehlou a inkoustem zvěčnil. Postižený muž se domníval, že tam má symbol jin a jang, jak mu ho doporučil Lord. Jenže místo toho mu tatér vytvořil čtyřicet centimetrů velký pyj s obscénním textem.

Teprve později vyšlo najevo, že byl tatér naveden a podplacen Lordem, jenž je autorem celého podvodu.

Lord se přiznal k vině z trestného činu ublížení na zdraví,“ uvedl mluvčí okresního soudu v Ipswichi, v australském státě Queensland.

Byl to ubohý trestný čin. Choval jste se uboze vůči zranitelnému mladému muži, jenž má těžké postižení,“ uvedl podle britského listu The Mirror soudce Greg Koppenol předtím, než Lordovi oznámil, že půjde na rok do chládku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související