Úplně nahá stydlivka Ivana Jirešová: To jsou křivky, pánové!

Velikost textu: AAA

7. 3. 2014

Na veřejnost pronikly dráždivé snímky herce a moderátora Zdeňka Podhůrského (54) s oblíbenou českou seriálovou herečkou Ivanou Jirešovou (36). Oba umělci přitom mají partnery: Podhůrský o polovinu mladší přítelkyni Ilonku (26), Jirešová má manžela zpěváka Viktora Dyka a vychovává s ním osmiletou dcerku Sofii.

Jirešová v tmavém spodním prádle a průsvitném tílku, v pánské košili, pokaždé v objetí svého hereckého kolegy. Na jiné sérii snímků herečka dokonce „nahoře bez“ ukazuje svou extrémně štíhlou postavu. Podhůrský nezůstává pozadu, i on svléká vršek a nechává fotografa zvěčnit jeho dobře udržované tělo. Proč to ale oba zadaní herci dělají?

Odpověď je prostá: Podhůrský s Jirešovou pracují na společném projektu. Fotografie mají sloužit jako podklad pro sérii plakátů, na veřejnost se ale měly dostat až na hotových propagačních materiálech. „Nevím, jak jste se k těm fotkám dostali, ale zapírat je nebudu. S Ivankou Jirešovou jsme nazkoušeli společné divadelní představení, ve kterém hrajeme postupně mládnoucí milenecký pár,“ prozradil Zdeněk Podhůrský, více ale vysvětlovat odmítá.

Jeho kolegyně Jirešová je ale o poznání sdílnější: „Za ty fotky se nestydím, i když se přiznám, že jsem je všechny neviděla. Každopádně doufám, že je zatím nikdo nebude šířit,“ říká Jirešová a dodává: „Samozřejmě jsme focení brali s legrací. Stejně jako tu divadelní hru Hledání ztraceného ráje, která je o peripetiích mileneckého páru. Na začátku jsme oba starci a postupně se vracíme zpět až do doby bláznivého mládí,“ líčí herečka.

Autorem hry je Vlastimil Venclík, který již napsal více než dvacet divadelních her, dvanáct filmů a televizních her.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související