Muž s nějvětším PENISEM na světě: Víme, komu ho daruje po smrti! (VIDEO)

Velikost textu: AAA

6. 5. 2014

Američan Jonah Adam Falcon přijal nabídku Islanďana Sigurðura Hjartarsona a věnuje jeho Islandskému falickému muzeu svůj obří penis. Ten měří v klidu čtyřiadvacet a v erekci čtyřiatřicet centimetrů. Bisexuální herec z USA je hrdý na to, že bude po smrti jeho pyj vystaven mezi koňským, plejtváčím či medvědím.

Byl jsem tím pozváním velmi potěšen, protože oceňuji snahu muzea přispět k vědeckému poznání,“ uvedl Falcon v rozhovoru pro deník Huffington Post.

Jonahův pyj nebude tím prvním lidským, zřejmě ale bude nadlouho největším lidským penisem. „Jeho pyj značně vylepší sbírku a bude určitě jedním z nejúchvatnějších kousků,“ uvedl Hjartarson.

Islandské muzeum penisů Hið Íslenzka Reðasafn se může pochlubit jedním pyjem a varlaty druhu Homo sapiens islandicus. Dárcem se stal dvaadevadesátiletý Islanďan Páll Arason, který zesnul v lednu 2011. Muzeu přislíbil věnování svého údu před čtrnácti roky.
Tak jako jiné exponáty, Arasonův penis a šourek s oběma varlaty jsou naloženy ve formaldehydu a vystaveny ve skleněné láhvi.

Muzeum v Reykjavíku bylo založeno v roce 1997 s penisy 62 druhů savců žijících na Islandu. V roce 2004 se celá sbírka přestěhovala do rybářské obce Húsavík, kde sídlí dodnes a má už přes dvě stovky pyjů.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související