Hugh Jackman si málem uřízl PENIS drápy Wolverina

Velikost textu: AAA

7. 5. 2014

Herec Hugh Jackman ví, že největší publicitu vyvolá prohlášením týkajícím se jeho intimních partií. A protože teď potřebuje propagovat svůj nový snímek X-Men: Budoucí minulost, v němž hraje Wolverina, rozhodl se přijít s historkou o svém penisu. Prý si na natáčení snímku zcela nahý jako Wolverine chtěl zakrýt rozkrok, zapomněl na drápy a málem si přirození uřízl.

Pětačtyřicetiletý australský hezoun, jenž je podle amerického bulváru gay skrývající se v manželství s Deborrou-Lee Furnessovou, prý nahotu miluje. Nemusí se však podle svých slov vystavovat před ženami ze štábu. A tak je požádal, aby ze scény, v níž je zcela nahý, zmizely.

Natáčeli jsme velmi intenzivní první scénu a já jsem předpokládal, že je plac uzavřený. Zaběhl jsem za roh a tam byly všechny ženy ze štábu, které se tam shromáždily. Snažil jsem se zakrýt rozkrok a řízl se na vnitřní straně stehna, bylo to jen vnitřní stehno naštěstí! Takže jsem musel ty kovové drápy zahodit, člověk nechce, aby mu přirození poletovalo rozsekané kolem,“ prohlásil Hugh v rozhovoru s Grahamem Nortonem.

Kolega Michael Fassbender však na Jackmanovi obdivuje spíš jeho odhodlání pravidelně cvičit. V posilovně byl brzy ráno první.

Jeho disciplína je neskutečná, vstane a jde do posilovny v půl páté ráno, každé ráno. Když jsme tam přijeli, působil na nás efekt Jackmana a všichni jsme začali makat, abychom ho dohnali,“ tvrdí Fassbender.

Hugh na svalnatého Wolverina posiloval šest dní v týdnu dvakrát denně rok a půl.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související