Posilovna nabídla NUDISTICKÉ posilování. Máte odvahu?! (FOTO)

Velikost textu: AAA

10. 6. 2014

Crossfit je stále oblíbenější způsob posilování všech svalů těla. Po celé Evropě přibývá mužů, kteří na crossfit nedají dopustit. V Dánsku však jedna posilovna chtěla v rámci disciplíny vyniknout nad celým světem. Podařilo se jí to. Otevřela crossfit pro nudisty a každou neděli večer bylo na hodinách plno.

Posilovna Spartan Mentality má skutečně spartánskou mentalitu a nebojí se ani nahé kůže. Pánové nemuseli mít při nudistickém crossfitu na sobě nic krom ponožek, protože obuv je předepsaná a povinná.

„Lidé jsou stejně na hodinách crossfitu oblečení tak spoře, že nás napadlo, že bychom mohli odhodit i zbytek,“ uvedl Steffen Andersen Haldrup z posilovny Spartan Mentality.

Na první hodině v neděli večer nečekali nikoho. Jenže přišlo hned dvanáct odvážlivců. Nebo lépe řečeno exhibicionistů, kteří chtějí při cvičení ukazovat také vypracované hýždě.

Z nudistického crossfitu v kodaňské posilovně se stala především mediální senzace. Která majitele trochu vyděsila.

Všechno to začalo jako aprílový žert, ale získalo to tolik pozornosti… že jsme se pak rozhodli skutečně začít nahé hodiny, ale nakonec se o nás začala až příliš zajímat média. Všechno to začalo být tak komické, že jsme změnili názor. Ze zprávy se stal virál, ani nevím proč,“ dodal Haldrup, jenž si pro svůj aprílový žert nechal vyrobit i fotografie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související