Sex pod širým nebem: Víme, kde je legální!

Velikost textu: AAA

2. 7. 2014

Sex pod širým nebem patří k dovolené. Myslí si to tedy především mladí Dánové ve věku mezi osmnácti a devětadvaceti roky. Polovina z nich se totiž těší během letní dovolené na erotické dobrodružství v přírodě pod otevřeným nebem. Budeme-li tedy věřit výsledkům průzkumu kodaňských sociologů. Severská království sex ve volné přírodě podporuje.

V průzkumu mezi mladými do třiceti let uvedlo devětačtyřicet procent respondentů, že se během letní dovolené oddávají sexu pod modrou oblohou. „Samozřejmě čím mladší, tím se odpovídající osoby ochotněji přiznaly k tomu, že si to rády rozdávají pod širým nebem. Celkově v přírodě souloží téměř třicet procent všech osob ve věku mezi osmnácti až čtyřiasedmdesáti roky,“ cituje dánské sociology deník Local.

Příroda se k tomuto účelu výborně hodí,“ uvedl v rozhovoru pro Metroxpress Michael Leth Jess, šéf Dánské společnosti na ochranu přírody (Danmarks Naturfredningsforening). Otázku, zda sám v přírodě souloží, obešel šalamounskou odpovědí: „Máme v naší přírodě mnoho nádherných míst, která jen čekají na to, až budou použita.“

Dánské zákony sex v přírodě nezakazují, souložit v lese, na palouku či skalním útesu je naprosto legální. Ilegální je pouze vystavovat se u toho dětem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související