Policie odhalila gang šmíráků: Koukali pod sukně s kamerami na botách!

Velikost textu: AAA

11. 7. 2014

Sexuální fetiše v Japonsku jen kvetou. V zemi, kde lidé chodí odevzdávat použité spodní prádlo do trafiky a jiní si ho tam zase kupují, se nemůže jeden divit, že mají silnou kulturu šmírování. Jenže ani v jediném císařství světa není nakukování pod sukně bez souhlasu ženy legální. A tak teď policie z Kjóta naháněla gang, který vyráběl a prodával speciální boty mající na špičce miniaturní fotoaparáty.

S takovou obuví na noze šmíráci sbírali erotické materiály po celém městě. Stačilo třeba v hromadné dopravě přistoupit blíž k ženě a špičku boty přisunout pod sukni. Kamera natočila to, co sukně měla zrakům lidí zakrýt.

Policie v Kjótu zatkla dva muže, kteří prodávali tyto příšerné kamery. Jedná se o první případ tohoto druhu v zemi,“ píší japonská média.

Jenže sami japonští sociologové přiznávají, že fotky zpod sukní jsou v zemi velmi rozšířeným fetišem a že miliony Japonců denně po takových snímcích pátrají na internetu. Není divu, že se je jiní snaží získat.

Pětadvacetiletý Takahiko Naito a o rok mladší Atsuko Sonoda byli zatčeni a obviněni z podporování nepřípustného chování na veřejnosti. Muži prodávali fotoaparáty zabudované do špičky bot na webu Camouflage Camera.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související