Škola sexu: Které Evropanky houfně navštěvují kurzy felace?!

Velikost textu: AAA

10. 7. 2014

Moldávie se možná stane zemí proslulou ženami, které dokonale ovládají orální uspokojení muže. Zatím však podle tamních sociologů a psychologů v tomto oboru pokulhávají. A zřejmě proto se v Kišiněvu otevřela nová škola orálního sexu. Ženy se do ní houfně hlásí a na silikonovém pyji trénují to, co by mělo jejich muže přivést do extáze.

„Kurzy orálního sexu probíhají v hlavním městě Kišiněvu a vede je skupina psychologů a sociologů, kteří se snaží oživit pozapomenuté slavné sexuální umění,“ píše britský deník Daily Star, jehož redaktor kurz v Kišiněvu navštívil.

Tři a půl hodiny trvající lekce felace nevyjde zrovna lacině, zájemkyně za ni musejí zaplatit kolem patnácti set korun, za individuální výuku i více než šest tisíc korun. Přesto jsou výukové skupiny naplněny, zvláště ženami ve věku od pětadvaceti do pětačtyřiceti let.

Na kurzu se potká čtrnáct žen, které dostávají od lektorek praktické rady a sledují práci ústy na silikonových penisech. Samy pak před zrcadlem trénují na předložených erotických pomůckách.

Sedmdesát procent žen si platí kurzovné samo, třicet procent přijde na kurz, protože jim ho zaplatí partneři,“ tvrdí pořadatelé kurzů v rozhovoru pro Daily Star.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související