Tantrická masáž je prostituce. A musí být zdaněna!

Velikost textu: AAA

29. 7. 2014

Přesně tím, čím tantrická masáž nemá být, stala se v německých salónech. Technikou sexuálního uspokojení. A proto tamní soudy rozhodly, že provozovatelé masérských salonů, kde tantrickou masáž nabízejí, musejí platit daň jako prostitutky a prostituti. Protože poskytují klientům sexuální uspokojení.

„Tantrická masáž poskytuje sexuální potěšení a je subjektem stejné daně, kterou odvádějí nevěstince a swingers kluby,“ rozhodl v pondělí 21. července soud ve Stuttgartu. Rozsudek se týká všech salónů v Bádensku – Württembersku a zemí, kde zavedli speciální daň na sexuální služby.

Soud se zabýval případem poté, co odmítala daň za sexuální služby zaplatit majitelka salónu ze Stuttgartu. Město jí vyměřilo speciální zdanění určené nevěstincům, ale ona odmítla zaplatit. A tak jí to teď nařídil soud.

Majitelka salónu se hájila podstatou tantrické masáže. Ačkoli se masírují genitálie k zvýšení energie v těle, cílem masáže není vyvrcholení, ale rozvádění sexuální energie z genitální oblasti do celého těla, kde pak tato energie působí léčivě. Jenže soud vysvětlení masérky neuznal.

Majitelka salónu zvažuje odvolání k federálnímu soudu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související