Miranda Kerr dráždí chlapy: Nedostatek sexu mi ničí figuru!

Velikost textu: AAA

14. 8. 2014

Australská modelka Miranda Kerr si před nedávnem postěžovala, že rozchod s manželem Orlandem Bloomem ji připravil o pravidelný pohlavní život. A negativní důsledky toho vnímá na své postavě. Nikdy prý totiž nemá tak pevné a hezké paže či bříško, jako když se pravidelně miluje s partnerem.

„Jednou věcí, které jsem si všimla, je, že jak mám méně sexu, tak už mé tělo není tak vyrýsované. Čím více sexu mám, tím mám vyrýsovanější paže a bříško,“ přiznala Miranda v březnu tohoto roku v rozhovoru pro magazín GQ.

Zdravotníci tím souhlasí a neurologové vědí proč tomu tak je. Zatímco i cvičení a jiný pohyb jsou velmi zdravé, nikdy není stimulován mozek tak jako při sexu. Kvalitní milování s partnerem totiž zapojí do činnosti i centra, která jinak zůstávají v klidu. To má blahodárný vliv na postavu i duši. Také platí, že není sex jako sex. Milování s věrným partnerem se nevyrovná žádný náhodný sex. Fyzicky mohou být podobné, ale mozek při náhodném sexu nefunguje nikdy tak naplno jako při milování s životním a oddaným druhem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související