Muž s NEJVĚTŠÍM PENISEM na světě: Menší bych nechtěl ani za nic! (VIDEO)

Velikost textu: AAA

29. 8. 2014

Není schopen vytvořit si dlouhodobý vztah a většinu lidí zajímá jen proto, že má největší pyj na světě. Jonah Falcon z USA ale přesto tvrdí, že by menší pyj nechtěl ani za nic. Se svým čtyřiatřicet centimetrů velkým pohlavním údem, který je delší než jeho předloktí a silnější než jeho zápěstí, je nadmíru spokojený. Přestože mu ztopoření trvá opravdu dlouho a souložit nemůže jako muž s poloviční výbavou.

Čtyřiačtyřicetiletý Jonah žijící v Brooklynu poskytl rozsáhlý rozhovor magazínu Salon. Z něj vyplývá, že si poprvé změřil penis v deseti letech. Už tehdy ho měl větší než dospělí muži. Že na něj ostatní kluci ve sprchách koukají závistivě, nechápal. Myslel si, že je udivuje jeho předkožka. Jako jeden z mála Američanů totiž Jonah není obřezaný.

Dnes už je – také díky medializaci – zvyklý, že se o jeho pyji neustále mluví. S přáteli se snaží bavit o něčem jiném. „Snažím se tomu vyhnout, ačkoli to zmiňují stále často. Je to v pořádku,“ tvrdí Falcon. Jenže zároveň přiznává, že ještě dodnes ho občas popadne chuť se ukazovat. Vezme si upnuté oblečení a pyj sahající do půli stehna v něm exhibuje na ulici.

Dříve jsem to dělal. Kdykoli to udělám, chci šokovat lidi. Minule jsem to udělal před pár týdny. Měl jsem tričko s britskou vlajkou a legíny se stejným potiskem. Lidi přitahovala britská vlajka, až pak si všimli obří boule v půli mé nohy,“ vyprávěl Falcon během interview pro Salon.

Dnes už se ale ukazuje zřídka. „No, asi jsem zestárl a dozrál. Taky už nejsem tak sexy, jak jsem býval. Když jste dvacátník a štíhlý, můžete mít sex s kýmkoli, kdo se vám líbí, máte tendenci se předvádět. Teď jsem už trochu vybíravější,“ tvrdí Jonah.

Sexu prý moc nemá. Dříve spal se stovkami mužů a žen. Dnes se ukájí jen jednou za čas. A partnerku či partnera nehledá. „Měl jsem teď moc práce a byl zaneprázdněný kvůli kariéře. Sex teď není mou prioritou. Když to potřebuju, tak to mám, ale obvykle to moc nepotřebuju,“ uvedl Falcon v rozhovoru.

Na otázku, zda by chtěl mít menší penis, protože mu dosažení erekce přeci jen trvá déle a navíc nemůže souložit tak divoce a rychle jako jiní muži, muž s obřím pyjem okamžitě odpověděl: „Ne. Jsem šťastný takový, jaký jsem.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související