Na velikosti zálěží: Malí muži mají VÍCE SEXU než ti velcí!

Velikost textu: AAA

10. 9. 2014

Ačkoli ženy při výběru partnera dávají přednost mužům vysokým, snědým a pohledným, mají tito pánové méně sexu než jedinci podprůměrného vzrůstu. Tvrdí to autoři studie, která vztahovala frekvenci pohlavních styků k různým vlastnostem mužů – věku, výšce, váze a zdraví. Nepřekvapí, že mladší a fyzicky zdatnější jedinci souloží častěji, překvapením ale skutečně je, že na frekvenci pohlavních styků má vliv výška. A muži mající méně než 175 centimetrů souloží častěji než ti, kteří mají centimetrů více.

Studie se opírá o měření 531 mužů ve věku mezi dvaceti a čtyřiapadesáti roky. Z výsledků vyplývá, že nejčastěji souloží muži mezi pětadvaceti až devětadvaceti roky, zhruba třikrát týdně. U osob do 175 centimetrů to bylo 2,7krát týdně a u mužů vážících do osmasedmdesáti kilogramů rovněž 2,7krát. Normální váha a štíhlý pas souvisí s vyšší frekvencí soulože – 2,5 až 2,7krát týdně.

„Mezi muži, kteří uváděli frekvenci souloží 3,5krát týdně, se jevil jako hraniční vlastnost související s nižší frekvencí pohlavních styků obvod pasu. Zatímco muži nižší výšky byli sexuálně aktivnější,“ tvrdí autoři výzkumu, který publikoval magazín Discover.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související