Dcera SATANISTKY se musela vyspat s 1 800 muži!

Velikost textu: AAA

24. 9. 2014

Příběh čtyřiatřicetileté Anabelle Forest, která v médiích vystupuje pod pseudonymem, vyvolává husí kůži a zvedá žaludek i otrlejším povahám. Dnes už dospělá žena totiž prožila v dětství pravé peklo a to doslova, její rodiče byli satanisti. V sedmi je tak musela sledovat při souloži a už v jedenácti měla za sebou první znásilnění.

Její matka Jacqueline Marling začala žít se satanistou Colinem Batleym a kultu se plně oddala. A to tak, že svou dceru podrobila brutalitám, které by slabší povahy nepřežily. Anabelle v jedenácti letech musela přežít znásilnění. Matka ji předložila svému životnímu partnerovi. Ale to byl jen začátek orgií. V příštích sedmi letech dívku čekala soulož s osmnácti sty muži.

Před třemi roky byli zvrhlí satanisté souzeni a odsouzeni, Marlingová k dvanácti rokům vězení. Když její dceři bylo čtrnáct, vzala ji na satanistické orgie, kde dívka musela s vlastní matkou souložit ve skupině s mnoha muži. Vše se odehrávalo v jejich domě v hrabství Carmarthenshire.

„Byla pravým ztělesněním satana, nikdy jí to neodpustím,“ uvedla Forest v rozhovoru pro Daily Star. Matka dvou dětí žijící poklidným životem ve Walesu teď o svém životním hororu napsala knihu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související