Exprezident dostal »políček« od sexy manželky!

Velikost textu: AAA

28. 9. 2014

Nicolas Sarkozy na úvod svého politického návratu oznámil, že jsou manželství homosexuálů ponížením pro francouzské rodiny. A sklidil vlnu kritiky nejen od svých politických odpůrců, ale políček mu dala také vlastní manželka Carla Bruni. Ta totiž oznámila, že mají s manželem kamarády i mezi homosexuály a že jejich vztahy a manželství schvalují.

Devětapadesátiletý Sarkozy věří, že má šanci být znova prezidentem Francie, jímž by se mohl stát po volbách v roce 2017. A rozjel tak svou předvolební kampaň tím, že oznámil, že nemůže vystát manželství homosexuálů, které prosadila vláda prezidenta Hollanda.

„Vláda ponižuje rodiny a ponižuje lidi, kteří milují rodinu,“ tvrdil Sarkozy ve svém televizním projevu.

Na otázku, zda by se pokusil po svém zvolení o změnu zákona o manželství tak, aby gayům a lesbičkám znemožnil stávat se manželi, odpověděl, že to není jeho priorita, když je tolik lidí bez práce.

Nicméně ve stejnou chvíli Carla Bruni poskytla rozhovor magazínu Vogue, v němž Sarkozyho postoj k manželství homosexuálů odsoudila. „Já jsem spíše pro, protože mám spoustu přátel – mužů a žen – kteří jsou v této situaci, a sama nevidím nic nestabilního nebo perverzního na rodinách s homosexuálními rodiči. Můj manžel je proti kvůli jeho politickému poslání, protože vidí lidi jako skupiny tisíců než jako lidi, které zná osobně,“ tvrdila Bruni.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související