Chcete VÍCE SEXU? Seznamujte se přes mobil!

Velikost textu: AAA

1. 10. 2014

Moderní Amor už nepoužívá luk a šíp, nýbrž mobilní aplikace. Těch seznamovacích jsou stovky a hledat partnery na nich lze snadno nejen podle sexuální orientace, ale také podle dalších zaměření a zájmů. Průzkum internetové seznamky Match.com dokazuje, že lidé využívající tyto aplikace také mnohem víc souloží.

Těžko říct, zda tato promiskuita prospívá psychice jedince i zdraví společnosti, ale fakt je, že svobodní nezadaní lidé užívající mobilní aplikace k vyhledávání partnerů a seznamování jsou spokojenější se svým sexuálním životem. A také mají více sexu.

Uživatelé aplikace Tinder, která pracuje s navigačními systémy a členům této seznamky ukazuje fotografie jiných uživatelů v nejbližším okolí, mají ročně o jedenáct schůzek víc než ti, kdo nevyužívají žádné mobilní aplikace k seznamování. Čtyřicet procent uživatelů aplikace Tinder tvrdí, že má také díky této aplikaci více sexu. A dvanáct procent přímo uvádí, že má díky aplikaci mnohem lepší sexuální život.

Mobilní seznamování znamená, že jste od tisícovek jiných nezadaných vzdáleni jen na jedno kliknutí v mobilu,“ tvrdí Kate Taylorová ze společnosti Match.com.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související