Herečka práskla: Tenhle muž má nejhezčí penis, jaký jsem kdy viděla!

Velikost textu: AAA

27. 10. 2014

Modelka a herečka Jenny McCarthy se rozhodla pobavit prudérní americké fanoušky detaily ze svého soukromí. A tak hned začala hovořit o svém sexuálním životě s manželem Donniem Wahlbergem. Herec, bratr slavnějšího Marka Wahlberga, má prý totiž dokonalý penis. Nejen krásný svým tvarem, ale navíc s ním umí úplné divy. Tvrdí McCarthy.

Wahlberga si vzala na konci srpna po roce a půl randění. Televizi Bravo teď o svém sexuálním životě svěřila: „Bez pochyb je to stále lepší a lepší s každým dalším milováním. Nejprve musím říct, že má ten nejnádhernější penis, jaký jsem kdy v životě viděla. Ale víte, co je důležité, on s ním umí skvěle zacházet.“

A co je na celé věci vtipné? V publiku pořadu Watch What Happens Live televize Bravo v tu chvíli seděl Donnie a vůbec se nestyděl. Naopak se tvářil hrdě a manželce dal palec nahoru.

„Velikost je dokonalá. Nemůžu vám to moc popisovat. Ale, víte, co chci říct! Skvěle sedí do mé vagíny a všechny body skvěle masíruje. Ovšem hlavní je to, že se umí milovat se ženou,“ dodala McCarthy, jako by detailů o hercově pyji nebylo dost.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související