Partnerky nejlepších kamarádů se do sebe zamilovaly. Teď jsou z nich lesbičky!

Velikost textu: AAA

30. 10. 2014

Když Ashley Mills z Anglie přijal od kamaráda Davida pozvání na jeho oslavu narozenin, netušil, že to bude nejhorší den jeho života. Pozván byl totiž s přítelkyní Zoe Rossovou. Ta se na večírku zamilovala a Ashleyho opustila. Nikoli však kvůli Davidovi, ale kvůli jeho přítelkyni Holly Anderson. Britské lesbičky teď měly svatbu a listu Sunday People vyprávěly, jak je seznámili jejich bývalí partneři, kteří se spolu kamarádí.

„Nikdy jsme nikomu nechtěly ublížit. Prostě jsme se do sebe zamilovaly na první pohled. Mě samotnou to překvapilo víc než kohokoli jiného, protože se mi nikdy ženy nelíbily, než jsem potkala Holly a přišla na to. Ale nelituji ničeho. Kdyby nebylo Ashleyho a Davida, nikdy bych nepotkala osobu, se kterou je mi souzeno, abych byla po zbytek života,“ tvrdí v rozhovoru pro Sunday People Zoe Rossová.

Dnes už manželky Zoe a Holly, obě šestadvacetileté, žijí v Eastleigh nedaleko Southamptonu. Když se na party seznámily, jejich partneři si mysleli, že tak jako jsou oni dva nejlepší kamarádi, i jejich dívky budou skvělé kamarádky. A taky že byly. Ihned se začaly denně vídat, chodily spolu na nákupy a vzájemně se líčily. Holly věděla, že se jí líbí dívky víc než kluci, i když chodila s Davidem. Zoe však byla láskou jejího života. Ashley krátce nato začal na Holly žárlit a vadilo mu, že je s jeho dívkou častěji než on.

„Ashley začal psát Holly smsky, pořád jí psal, aby dala ruce pryč ode mě a zdůrazňoval jí, že nejsem lesbička… Já jsem si tehdy myslela, že je Ashley trapný a majetnický, protože mě ani na chvíli nenapadlo, že jsem homosexuální. Pořád mi říkal, že se Holly líbím, ale já mu říkala, že je hloupý a že nad tím moc přemýšlí. Navíc Holly chodila s Davidem. Byl to její první vztah s mužem a vypadala šťastně, ačkoli později řekla, že ho nikdy nemilovala,“ dodala Rossová pro Sunday People.

Po třech měsících, co se dívky znaly, vyrazily na páteční tah do klubu. Holly tam flirtovala s dívkou a Zoe začala žárlit. Na záchodě pak Holly poprvé políbila. Druhý den polibek zesměšnila s tím, že byla pouze opilá. Za pár týdnů však spolu začaly mít sex, ačkoli stále chodily se svými partnery.

Pak už Holly nevydržela útoky od Ashleyho a vyzradila mu, že miluje Zoe a že spolu spí. On svou partnerku ihned konfrontoval a dohodli se, že se nerozejdou a pokusí se vztah zachránit. Holly se mezitím rozešla s Davidem, jemuž oznámila, že je lesbička a miluje Zoe. Ta vydržela s Ashleym už jen pár týdnů a po šesti měsících se s ním konečně rozešla.

„Ashley mi pořád říkal, že nejsem homosexuální. Přemlouval mě, abych s ním zůstala, byla jsem z toho dost zmatená. Získal na svou stranu mou mámu a ona mi pořád také říkala, abych zůstala s Ashleym. Ten tlak byl tak hrozný, že jsem se předávkovala léky. Byla jsem opravdu zmatená,“ vyprávěla Zoe v rozhovoru pro Sunday People.

O tom, že je na holky, prý nepochybovala od první chvíle, co se vyspala s Holly. „Bylo to tak přirozené, že jsem se hned divila, že mě kdy vůbec přitahovali muži. Ale Holly je jediná žena, s níž jsem spala. Myslím, že je to tím, že ji tak miluju,“ dodala Rossová.

Zoe má sedmiletou dceru Shannon, kterou teď vychovává s Holly. Svatbu měli loni a letos se chystají ještě na církevní obřad, který v anglikánském kostele proběhne letos v prosinci. Obě studují biologii na Portsmouth University a touží po společném dítěti. Sperma jim daruje gay, kterého našli na internetu.

„Nikdy bych si nedokázala představit, že budu mámou. Nebylo to něco, co bych chtěla, dokud jsem nepotkala Zoe. Pro Shannon je to tak přirozené, oběma nám prostě říká mami,“ tvrdila Holly.

Zatímco Ashley se s jejich láskou dlouho nemohl smířit, Davida jejich vztah nijak nepřekvapil. „S Holly jsme neměli vážný vztah, takže když chtěla být se Zoe, byl jsem rád, že našla někoho, kdo ji umí učinit šťastnou. Věděl jsem, že je bisexuální, když jsme spolu chodili,“ svěřil David v rozhovoru pro Sunday People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související