Japonské letušky spí s piloty za peníze. Prý kvůli nízkým platům

Velikost textu: AAA

27. 1. 2015

Japonci jsou národem, který má k sexu zřejmě nejvlažnější vztah. Tato země pravidelně zůstává na spodních příčkách žebříčku s ohledem na počet souloží za rok. Poněkud otevřenější vůči sexu jsou japonské letušky. Souloží ochotně alespoň s piloty, s nimiž létají na různá místa světa. Ovšem za úplatu, aby si přilepšily k nízkým platům.

Motivem japonských letušek tak není sexuální uspokojení, ale touha po větších příjmech. V císařství se tak hovoří zcela právem o prostituci na křídlech.

Stevardky, jimž výrazně klesly mzdy, účtují pilotům v přepočtu kolem jedenácti až šestnácti tisíci korun za sex. A mladé letušky do třiceti let si účtují samozřejmě taxy vyšší.

„Služebně nejstarší letuška, která funguje jako vedoucí posádky, přiřadí jednotlivým letuškám čísla. Když pilot projeví o některou zájem, zeptá se pouze na číslo, aby zjistil cenu,“ píše britský deník The Star.

Piloti mají dost času si letušky prohlédnout před letem u bezpečnostní kontroly, kde tyto stojí v řadě.

Prostituce na křídlech je japonskou specialitou a funguje prý od roku 2007.

Sex mezi piloty a letuškami či stevardy není vzácností ani u jiných aerolinek, tam ale většinou probíhá oboustranně zdarma jen kvůli sexuální touze.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související