Exmanželka Seana Penna: Doteď jsem netušila, že sex může být tak skvělý

Velikost textu: AAA

12. 3. 2015

Jak se pomstít manželovi, s nímž žijete čtrnáct let a který vás na konci podvádí? Rozvedete se s ním, najdete si nového muže a jste šťastní jako nikdy. A k tomu všemu pak médiím oznámíte, že jste nikdy předtím – myšleno s bývalým manželem – neměli tak skvělý sex a že jste ani – kvůli němu – netušili, že tak skvělý být může. Udělala to přesně tak herečka Robin Wright.

Když zjistila, že ji manžel Sean Penn podvádí, byla zdrcená. Rozešla se s ním a posléze i rozvedla. Pak se na ni usmálo štěstí a potkala Bena Fostera. Muže, s nímž je prý tak šťastná jako nikdy předtím. Také kvůli nejlepšímu sexu, jaký kdy zažila.

„Nikdy ve svém životě jsem nebyla šťastnější, jako jsem dnes. Zřejmě to není moc ženské tak říct, ale nikdy jsem se víc nesmála, víc nečetla nebo se víckrát neudělala jako s Benem. Inspiruje mě k tomu, abych ze sebe vydala to nejlepší. Mám se pořád co učit. Je to nekonečné. A báječné. Trvalo mi dlouho, než jsem dozrála. Láska je možná stejně jako je možný život,“ tvrdí devětačtyřicetiletá Robin, jež má s Seanem třiadvacetiletého Dylana a jednadvacetiletého Hoppera.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související