Sexy blondýnka učí na YouTube vařit muže. Proto je zcela nahá (VIDEO)

Velikost textu: AAA

18. 3. 2015

Argentinské ženy se na mužskou pomoc v kuchyni moc spoléhat nemohou. Většina pánů tohoto národa se totiž k vařechám a kastrolům nehrne. To ale štve čtyřiadvacetiletou Argentinku vystupující na internetu jako Jenn. Rozhodla se muže pro vaření nadchnout a k plotně přitáhnout. Proto nahrává videa o vaření. Řeklo by se, no jo, ale takových jsou dnes už tisíce. Jenže Jenn je zřejmě jedinou, která vaří nahá.

Aby její videa YouTube nemohl označit za porno, má na sobě kalhotky a obnažená prsa si před kamerou kryje paprikami, tu pekáčem s pečení, tu svazky kořenové zeleniny.

Jenn nabízí jen velmi rychlé a jednoduché recepty, které podle ní zvládne i ten do vaření nejméně nadšený muž.

„Mám kamaráda, který chce pořád jíst jen rychlé občerstvení, tento problém má ale mnoho mužů. Jenže já jim chci ukázat, že vaření je zábavné, a chci nalákat víc mužů, aby se zapojili do učení se receptům a přípravě jídel. Nahrála jsem první video u kamarádky doma, protože má dobrou kuchyni a spoustu jídla, obě nás to moc bavilo,“ tvrdí Argentinka podle britského deníku The Mirror.

Na YouTube má obrovské množství fanoušků a už je tak populární, že zvažuje začít si budovat kariéru profesionální televizní kuchařky.

„Někdy musíme jednu scénu točit mockrát, protože si vždy musíme být jistí, že nevykoukne ani kousek něčeho, co by mohla cenzura YouTube označit za nevhodnou nahotu. Ale mně je to jedno, natáčení těch videí mě baví a jsem opravdu moc ráda, že to tak pěkně klape,“ dodala nahá kuchařka.

Muži, kteří se při sledování štíhlé blondýnky skutečně chtějí také přiučit něco z vaření, musejí rozumět španělsky. Jenn nahrává videa ve svém rodném jazyce - argentinské španělštině.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související