Adam Lambert: Měl jsem sex s hollywoodskými hvězdami, které se tváří »hetero«

Velikost textu: AAA

30. 4. 2015

Zpěvák Adam Lambert se přiznal k homosexualitě v roce 2009. To mu možná trochu ztížilo kariéru, neboť zvláště americká filmová a hudební branže je silně homofobní. Muži v tomto oboru totiž podle producentů musejí být „chlapi a lamači ženských srdcí,“ což podle nich koncept homoerotiky narušuje. Také proto se většina hollywoodských gayů skrývá. Především ti muži, které známe jako hlavní hrdiny velkofilmů. Adamovo odhalení však nadzvedlo peřinu v posteli řady z těchto mužů. „S několika z nich jsem byl,“ přiznal hudebník.

Lambert si povídal s britskou edicí magazínu Glamour, s nímž otevřel téma homosexuality v Hollywoodu. „Sexualita by neměla být tak důležitá,“ míní zpěvák. K otázce, zda zná slavné gaye, kteří orientaci skrývají, odpověděl: „S několika z nich jsem byl. Ať je to hudba nebo herectví, musíte si uvědomit, že tyto obory jsou primárně provozovány muži, takže možná je to tím.“

A důvod, proč se podle něj hlavní hrdinové filmů za homosexualitu stydí? „Když jsou primárními návštěvnicemi kin ženy,“ nabízí vysvětlení.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související