Předvolební sliby jsou na nic, tak to politici zkouší ZCELA NAZÍ!

Velikost textu: AAA

6. 5. 2015

Korupce ve Španělsku je tak brutálně rozrostlá, že neuběhne jediný den, aby na některého z politiků a úředníků nepraskl skandál. Pyrenejské království míří k obecním a parlamentním volbám a strany tak ve snaze získat hlasy předvádějí nejrůznější kousky. Nově se na billboardech objevují zcela nazí. Ve snaze dokázat, že nemají skutečně co skrývat.

Na svém předvolebním billboardu se zcela nahý objevil také Luis Alberto Nicolas, kandidát za španělské socialisty z Kantábrie. Na fotce mu intimní partie kryje rudá růže a snímek doplňují nápisy „transparentní“. Jenže vedení jeho strany se nápad nelíbí a nařídilo mu, aby plakáty z veřejných prostranství odstranil. „To není způsob, jakým naše strana vede kampaně,“ uvedl mluvčí socialistů pro agenturu Efe.

Nicolas není jediným, kdo se svlékl. Jeho mladší – a tudíž i v lepší fyzické kondici se nacházející – kolegyně Yolanda Couceirová Morinová se rovněž rozhodla vysvléknout. Stojící na billboardu si intimní partie zakrývá rukama a přes prsa má červený pruh s heslem proti korupci.

Nahotu v politice zahájil už před devíti roky Albert Rivera, pětatřicetiletý politik z Katalánska tehdy svou novou stranu Ciudadanos představil stojící zcela nahý s rukama v rozkroku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související