Izrael prý ničí islámský svět reklamou na zvětšení penisu, tvrdí duchovní

Velikost textu: AAA

19. 6. 2015

Palestinský duchovní šejk Imád Jákub Hámátu vystoupil ve státní televizi 12. června, aby vyjádřil své znechucení nad vysíláním izraelských televizí. Palestinou nenáviděný židovský stát se prý snaží decimovat islámské země svým vysíláním, které jsou plné sexu. A nejvíce pak vadí reklamy na přípravky, které slibují zvětšení penisu. Muslimové totiž na tuto reklamu slyší.

Jeho projev přeložil Výzkumný institut blízkovýchodních médií z Washingtonu.

„Světová média Izraele se rozšířila a zahájila svou válku proti arabům a muslimům šířením sexuálního šílenství ve světě. Jak jsem řekl v předchozích lekcích, Izrael se uchýlil ke svému sexuálnímu šílenství proto, aby zničil všechny typy duchovna mezi araby a muslimy. U muslimů je dnes vše mrtvé krom jejich sexuálních tužeb… Vidíme reklamy na zvětšení penisu a jiné věci, které jsou hanebné a urážlivé vůči lidské důstojnosti. Proč to je? Protože jak se píše v Koránu, Židé jsou lidé hmoty, nikoli ducha,“ lamentoval Hámátu.

Ve svém řečnění také obvinil CIA, že mapuje nálady lidí na Blízkém východě a prostřednictvím Izraele pak šíří v této oblasti světa drogy a léky, které mají ovlivňovat lidskou psychiku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související