Šokující číslo: Kolik mužů si pojmenovává penis?!

Velikost textu: AAA

8. 7. 2015

Odpustíme-li si hodnocení toho, zda je to dobře nebo špatně, muži se identifikují se svým přirozením tak silně, že naprostá většina pánů ve svém pyji vidí odraz své mužnosti. Není proto divu, že jedinci s přirozením průměrným a menším – jichž je většina – mají často mindráky při pohledu na pornoherce s obřími orgány. Nicméně ať už je malý nebo velký, sedm z deseti mužů pro něj má jméno. A většinou odráží velikost, drsňáctví a mužnost.

Z britského průzkumu vyplývá, že jméno pro svůj penis má dvaasedmdesát procent mužů. Velmi často se pánové uchylují k mytickým postavám, které vynikaly nepřemožitelností a obrovskou silou – kupříkladu Herkules. Dalšími oblíbenými jmény jsou Šutrák apod. V angličtině je také populární jméno Jerry (Jarda), Dave či Troy.

V průzkumu se také poměrně často objevilo jméno Napoleon, což asi souvisí s jeho válečnými úspěchy. Neboť ačkoli nebyl podle pověr malý vzrůstem, měl tento francouzský císař a vojevůdce malý penis. Vlastní ho rodina jednoho urologa z New Jersey a v klidovém stavu má sotva čtyři centimetry na délku.

Devětapadesát procent mužů v průzkumu uvedlo, že přezdívku či jméno dává jejich penisu také partnerka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související