Exmilenka Brada Pitta práskla, jaký má penis: Malý, velký nebo....?!

Velikost textu: AAA

9. 7. 2015

Jemnost pleti miminka nevyvolává v člověku zrovna pocit mužnosti. A ve spojení s něčím, co má být symbolem mužství, je to teprve extrémní kontrast. Nicméně na twitterovém účtu zpěvačky Sinitty se objevilo, že jemný penis jako dětskou pleť na ručičce má hollywoodský idol Brad Pitt.

Informace se na Twitteru objevila v sobotu 4. července. Po chvíli zase rychle zmizela. Sinitta už v minulosti naznačila, že hodlá podobné informace o Pittovi a dalších bývalých milencích, kupříkladu Simonu Cowellovi, zveřejnit ve své knižní autobiografii.

„Brad Pitt si nakonec stáhl ručník. Jeho mužství bylo hladší než dětská ručička…,“ psalo se v jednom příspěvku. „Co mě ale ještě víc překvapilo, byly jeho koule… nebyla na nich jediná vráska! Promiň, Angelino.“

Ale ani Simon Cowell nepřišel zkrátka. Prý má prsa jako žena.

„Kozy Simona Cowella jsou schopny kojení. Během manželčina těhotenství měl laktaci. Musel si tam nechat napíchat botox, aby se mu mlékovody vysušily,“ objevilo se na účtu zpěvačky Sinitty.

Jenže! Podle britského deníku Metro se do zpěvaččina účtu na Twitteru nabourali hackeři v rámci kanadských žertíků, které natáčí televize ITV2. Pořad bude uvádět Rick Edwards.

V roce 2011 se Sinitta účastnila pořadu I‘m A Celebrity... Get Me Out Of Here televize ITV. Měla tam odpovědět na otázku, kdo byl lepší v posteli, jestli Pitt či Cowell. Odpověděla, že z Brada v posteli nedokázala strhnout oči a že Cowell musí v posteli vše ovládat jako v životě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související