Strčil penis do otvoru na poštu. Byl jsem ožralý, hájil se u soudu

Velikost textu: AAA

22. 7. 2015

Pětačtyřicetiletý Mariusz Wojcik žijící ve skotském Paisley by neměl tolik pít. Vodce holdující Polák totiž potom vyvádí nepřístojnosti, které přivodily těžký psychický otřes nejmenované Skotce a její dceři. Po jedné pijatyce se totiž Wojcik rozhodl ukázat jim svůj pohlavní úd. Nestály o to. A když se před ním zavřely ve svém domě, strčil úd do otvoru, jimž se dveřmi hází pošta. Žena na něj podala trestní oznámení, advokát Poláka u soudu hájí s tím, že se opil tak, že si nic nepamatoval.

Když na místo činu přijela policie, Wojcik už měl své nádobíčko opět v kalhotách, nicméně namol opilý stál nedaleko bytu, v němž se hrůzou třásla žena a její dcera.

U soudu se přiznal k tomu, že se choval ohrožujícím a násilnickým způsobem, že vyděsil obyvatele bytu a zburcoval i ostatní nájemníky tím, že opakovaně kopal do dveří bytu, řval na nájemníky a strčil svůj penis do otvoru na dopisy,“ píše Paisley Express.

Wojcik a jeho advokát však prý zdůraznili, že sex nebyl motivací, že mandant byl pouze příliš opilý, nedokázal chápat své činy, ale nebyl schopen soulože kvůli těžké intoxikaci alkoholem.

„Neznal oběti svého útoku. Bylo to náhodné, spontánní a impulzivní chování,“ uvedl u soudu advokát David Nicholson.

Polák byl odsouzen k dvěma stovkám veřejně prospěšných neplacených prací a k dozoru sociálními pracovníky na celý jeden rok.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související