Gay nabídl sperma zdarma. Dnes má 10 potomků s 9 ženami

Velikost textu: AAA

23. 7. 2015

Šestadvacetiletý Kenzie Kilpatrick z Birminghamu v Anglii je gay a sám děti mít zatím nechce. Na vyšetření spermatu zjistil, že má kvalitní genetický materiál. Jinými slovy, že je velmi plodný muž. Jenže jako gay při sexu oplodnit nikoho nemůže. A tak se rozhodl sperma nabídnout těm, kdo ho naopak potřebují. Zdarma nabídl svůj ejakulát na Facebooku. A dnes už má díky tomu deset dětí s devíti různými ženami.

Před třinácti měsíci si Kenzie založil na Facebooku profil, na němž nabízel svůj ejakulát. Jeho služby využilo devět žen. Šest z nich už porodilo dvě dívky a pět chlapců, jedna měla dvojčata. Tři další ženy prý porodí další tři jeho potomky v srpnu.

Většina zájemkyň jsou lesbičky, které se dostavily na smluvené místo. Ke Kenziemu domů nebo do hotelu, kde on pomocí masturbace vystříkl sperma do nádobky, z níž ho nasál do stříkačky. Ženy si pak ejakulát pomocí stříkačky zavedly do pochvy samy.

Mou největší motivací bylo, že můžu pomoct lidem, kteří zoufale touží po dítěti a dlouho nemůžou nikoho najít, kdo by jim sperma daroval. Také mi přijde úžasné, že někde na světě bude běhat deset lidí, kteří nesou moje geny. Ale nemám potřebu ty děti osobně poznat nebo se s nimi stýkat, daroval jsem jen sperma. Nemám k nim žádný vztah,“ uvedl mladý gay v rozhovoru pro Birmingham Mail.

Sám Kenzie vyrostl bez otce a tvrdí, že žádného nikdy nepotřeboval. „Máma mě naučila vše. Holit se i pít pivo,“ dodává s úsměvem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související