Okem ženy: Jaký PENIS chtějí?!

Velikost textu: AAA

24. 7. 2015

Jestli někomu na velikosti pohlaví záleží, pak jsou to sami muži. Velký penis je pro ně symbolem mužnosti. A chlubit se s ním pak můžou před ostatními ve sprchách a na záchodech. Otázkou je, zda však záleží na velikosti ženám. Výzkumy zaměřující se na jejich názory většinou přicházejí s tím, že nezáleží. Tedy ne na tom, aby měl pyj gigantické rozměry. A jednou z nejnovějších studií je výzkum vědců ze Švýcarska, kteří se zabývali tím, co je pro ženy s ohledem na pyj nejdůležitější. A jsou to tvar a vzhled.

Vědci z Curychu zkoumali, co je pro ženy důležité na penisu. Zajímali se o osm kategorií: délku, průměr, tvar, pozici močové trubice, vzhled a tvar žaludu, vzhled šourku, vzhled pubického ochlupení a celkový estetický dojem (obecně kosmetický vzhled) pohlaví.

Z výsledků vyplývá, že zatímco průměr penisu skončil na třetím místě, délka pyje až na šestém. Naopak na prvním byl právě celkový estetický dojem.

Vědce z Curychu přitom primárně zajímalo něco úplně jiného. Zabývají se léčbou hypospadie, při níž močová trubice neústí na špičce žaludu, ale na spodní straně penisu v různé výšce.

Ačkoli muži s hypospadií či bez ní se často zabývají především délkou svého penisu, v naší studii délka pyje nebyla pro ženy podstatná,“ uvedli autoři z Curychu.

Kvality mužského pohlaví podle důležitosti v očích žen:

1. celkový estetický dojem (tvar a vzhled)
2. pubické ochlupení (jeho vzhled)
3. průměr penisu (jeho tloušťka) a kvalita pokožky na penisu
5. tvar žaludu
6. délka penisu
7. vzhled šourku a varlat
8. poloha vyústění močové trubice

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související