Lenny Kravitz má velmi dobrý penis, míní žena, která mu dělala piercing v rozkroku!

Velikost textu: AAA

11. 8. 2015

Od pondělí 3. srpna ví celý svět, jak vypadá neztopořený penis zpěváka Lennyho Kravitze. A že má u jeho kořene v pubické oblasti piercing. Americký hudebník doplatil na nekvalitní švy u kožených kalhot a na koncertě ve Švédsku mu před fanoušky vypadlo pohlaví a představilo se celé hale. Že je jednapadesátiletý rodák z New Yorku dobře vybavený, dokazují nejen snímky incidentu, ale také žena, která mu pubický piercing aplikovala.

„Ten piercing vypadá pořád vesele, zdravě a velmi robustně,“ prohlásila Elayne Angel, která šperk ke kořeni penisu Lennymu aplikovala. V devadesátých letech zpěvákovi prý propíchla také obě bradavky.

„Jsem hrdá, že jsem to mohla vidět naživo a stále tak nakopnuté,“ tvrdí pětapadesátiletá piercérka.

Lenny prý nikdy nechtěl propíchnout přímo penis, třeba piercingem zvaným Princ Albert, který jde skrz žalud, ale jeho kroužek stimuluje především klitoris partnerek.

„Co má Lenny, se nazývá pubický piercing. To je v místě, kde se penis potkává s tělem, je to v přirozeném spoji s tělem… Dráždí ženu na klitorisu během soulože. On rozhodně dělá dobře druhým,“ prohlásila Elayne Angel s tím, že její klient má úctyhodné pohlaví.

Sám Lenny o piercingu v pubické oblasti hovořil před jedenácti roky. „Nikdy jsem si ho nevytáhl. Je to kroužek velikosti čtvrťáku. Dráždí ženu tam, kde to má ráda, a protože se to pohybuje, je velmi účinný v jakékoli pozici,“ prohlásil Kravitz v roce 2004.

Pubický piercing však není určen všem. Hodí se jen pro postavy, které nemají v pubické oblasti tuk. Tedy dobře vypracované a svalnaté podbřišky. Jako má právě Lenny Kravitz.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související