Hillary Clinton: Podívám se na penis Lennyho Kravitze

Velikost textu: AAA

29. 9. 2015

Pohlavní orgány a jejich veřejné vystavování – byť nechtěně – je stále ještě velkou senzací. A pro falofobické Američany je pak penis o to větším pozdvižením. Pyj nedávno vypadl Lennymu Kravitzovi během koncertu. A na internetu ho viděly miliony lidí. Nikoli však Hillary Clinton. Nicméně v jednom z posledních interview prozradila, že si záběr na síti vyhledá.

S kandidátkou na prezidentku USA hovořila Lena Dunhamová. Bývalá první dáma Spojených států si myslela, že ji bude zpovídat Lenny Kravitz. Jméno moderátorky zaměnila se slavným zpěvákem.

„Nemůžu vám ani říct, jaká je to pro mě a čtenáře Lenny veliká pocta, že s vámi můžu hovořit,“ začala interview s Clintono Dunham. „Myslela jsem, že to bude rozhovor s Lennym Kravitzem,“ reagovala americká politička.

„Viděla jste ten záběr, jak mu ruply kalhoty?“ ptala se pohotově Dunham. „Ne, to jsem propásla,“ odpověděla Hillary. „Myslím… jak mu zboží vypadlo z kalhot,“ dodala Lena. „Jo? Myslíte, že je to na YouTube?“ ptala se nadšeně Clinton. A poté, co ji novinářka ujistila, že to na internetu najde, Hillary dodala: „Dobře, podívám se na to.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související