Dubléři seriálu Westworld museli souhlasit, že se jejich nahé genitálie budou vzájemně dotýkat

Velikost textu: AAA

15. 10. 2015

Televize HBO začala natáčet sci-fi seriál Westworld postavený na filmové předloze z roku 1973. V hlavních rolích sází na Anthonyho Hopkinse, Evan Rachel Woodovou a Eda Harrise. A slibuje fanouškům také hodně erotických scén. Ovšem ty nebudou točit přímo hlavní hrdinové, ale jejich dubléři. Ti prý museli podepsat smlouvu, v níž souhlasí, že se jejich nahé genitálie budou vzájemně dotýkat.

„Tento dokument slouží k tomu, aby vás informoval, že tento projet vyžaduje, abyste byli plně nazí a/nebo svědky nahoty jiných lidí a účastnili se velmi realistických sexuálních situací. Přijetím této listiny k Projektu, můžete být požádáni, abyste udělali následující: objevili se plně nazí; nosili pubické ochlupení; provedli doteky genitáliemi na genitálie; nechali si genitálie pomalovat; simulovali orální sex s tím, že se budete dotýkat genitálií; souhlasili s tím, že uděláte ze svého nahého těla pózu ve tvaru stolu; budete zcela nazí na všech čtyřech, zatímco jiní nazí lidé na vás budou jezdit; budete jezdit na zádech jiného člověka, přičemž oba budete zcela nazí; a další jiné činy, které Projekt může vyžadovat. Projekt může obsahovat také jazykové a sexuální situace, které můžou někteří lidé považovat za nevhodné a nepříjemné,“ píše se v dokumentu, který zveřejnil magazín Variety.

Ačkoli způsobil dokument pozdvižení, není divu, v prudérních USA je to skutečně ještě stále trochu velké sousto, HBO od něj dává ruce pryč.

„Ten dokument, který dostali vedlejší herci a dubléři, byl vytvořen externí castingovou agenturou. Nejsou to požadavky, nenapsali to a neodsouhlasili producenti, HBO a Warner Bros. Television, a obsahuje situace, které nepožadujeme od žádného herce,“ uvedl mluvčí HBO v rozhovoru pro Entertainment Weekly.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související