Silikonová prsa už netáhnou. Zkrášlovací kliniky válcují muži, kteří chtějí zvětšit penis!

Velikost textu: AAA

9. 10. 2015

Velikost penisu je tak zásadním tématem dneška, že se operativní zvětšení pohlavního údu stalo druhou nejčastější plastickou operací mužů v rámci USA. Na prvním místě stále vede odsátí tuku, které zabírá celou polovinu všech plastik, které chirurgové provedou na amerických mužích. Zvětšení pyje je na druhém místě a je každou čtvrtou plastickou operací vykonanou na mužích.

Každý pátý zákrok se týká odstranění vrásek a osmnáct procent mužů si nechává upravit nos. Paradoxně to, co nosí na obličeji, trápí americké muže mnohem méně než to, co nosí ukryto v kalhotách. Vyplývá to z průzkumu společnosti YouGov.

Přitom jsou to právě muži, kterým záleží na velkosti. Vědci z Curychu zjistili, že ženám daleko víc záleží na celkovém tvaru a vzezření pohlavního orgánu než na jeho velikosti.

Sexuální psychofyzioložka Nicole Prauseová z Kalifornie zjistila, že americkým ženám připadá jako ideální penis pro manželství ten s rozměry 6,3 palce (16 centimetrů) na délku a 4,8 palce (12 centimetrů) v obvodu, což odpovídá průměru zhruba 3,8 centimetru. Průměrný americký penis má na délku šest palců (15,24 cm) a v obvodu pět palců (12,7 cm), což jsou v průměru kružnice čtyři centimetry.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související