Otec Justina Biebera: Jsem hrdý na velký penis svého syna

Velikost textu: AAA

12. 10. 2015

Otec Justina Biebera opět perlil. Měl potřebu vyjádřit se k fotografiím svého syna, kterého paparazziové vyfotili zcela nahého ve Francouzské Polynésii. Jeremy Bieber je prý hrdý na to, že je z fotek patrné, jak velký má jeho potomek pohlavní úd. Co lze taky čekat od otce, který svého syna ponouká k ilegálním činnostem.

Otec svému synovi přes Twitter vzkázal: „Justine, čím krmíš tu věc? Hrdý táta!“ A zatímco on se dme pýchou, právníci jednadvacetiletého Kanaďana chystají žalobu na ty, kdo snímky zveřejnili na internetu.

Všechno je to však pouze snaha zvýšit zpěvákovi popularitu. A daří se. Dva dny po zveřejnění fotek se vyšplhal na špici britských hudebních hitparád. Justin hodlal vydat v listopadu své další album. Jenže to udělá také Adele. A její formát nezastíní. Tak musí vytáhnout jiné trumfy, které ona poskytnout nemůže. Velký penis.

O něm loni hovořil také Justinův osobní trenér Patrick Nilsson. Komentoval zprávy o tom, že v reklamě na spodní prádlo Calvin Klein Bieberovi rozkrok zvětšili Photoshopem.

„Můžu rozhodně potvrdit, že je to velmi dobře vybavený chlap. Zní to sice divně, ale je,“ prohlásil tehdy Nilsson.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související