Studenti bojují proti nošení zbraní na univerzitu: Obřími plastovými penisy! (FOTO)

Velikost textu: AAA

13. 10. 2015

Texaská univerzita v Austinu přijala nové směrnice, podle nichž si smějí držitelé zbrojního průkazu nosit střelné zbraně na přednášky. To ale zvedlo ze židle řadu studentů, kteří se rozhodli proti nesmyslnému zbrojení veřejnosti bojovat. Po řadě masakrů v zemi, nedávno zabil vyšinutý střelec třináct lidí na vyšší odborné škole v Oregonu, považují podobné opatření za zpátečnický krok. Bojovat proti němu hodlají největším americkým tabu – penisem. Proto si stovky studentů vezmou do školy velký plastový pyj, který jim bude trčet z tašky.

Akci vymyslela Jessica Jinová, která ji nejprve oznámila na Facebooku. Připojili se k ní stovky studentů, kteří si na tašky či oděvy připnuli placku s nápisem: „Cocks Not Glocks.“ Cock je vulgární označení pro pyj, Glock synonymum pro pistoli podle jedné z nejznámějších značek střelných zbraní.

„Nosíte si do školy zbraň? Jo, no dobře, já si s sebou beru obří dildo. Je stejně účinné při ochraně před sociopatickými střelci, ale mnohem bezpečnější pro oddechovou hru,“ napsala Jinová na Facebooku.

Zatím se k jejímu projektu přihlásilo 2 200 lidí. S obřími dildy do školy přijdou první den podzimního semestru 2016, tedy 24. srpna příštího roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související