Chcete lepší sex? NEpřemýšlejte!

Velikost textu: AAA

19. 10. 2015

Jak se říká, někomu příroda nadělila v hlavě, někomu v kalhotách. Někomu tam ani tam, ale to neznamená, že dotyčný má horší sexuální život. Naopak. Doktor Christoph Joseph Ahlers z Berlína tvrdí, že lidé, kteří příliš nepřemýšlejí a netrápí se tím, co mají nebo nemají, mají nejlepší sexuální život.

Jdou totiž do postele bez zapnutého mozku, takže jsou velmi přirození, uvolní se a užijí si sex na maximum. Nejlépe jsou na tom ti, kdo se příliš netrápí tím, jestli protějšek uspokojí a jestli jsou pro něj dost dobří. Umějí se totiž chovat instinktivně a být velmi živočišní, prožívat sex na maximum.

„Čím méně se člověk obává tím, jak dobrý výkon předvede v posteli, či zda uspokojí protějšek, tím více si to užije,“ tvrdí doktor Ahlers.

Podle něj se také muži zbytečně trápí velikostí svého penisu, protože 99,9 procenta všech pyjů dokáže uspokojit každou ženu.

„Téměř úplně skoro každý penis může být schopen určité stimulace v téměř každé vagíně. Pravda je, že 99,9 procent penisů má správnou velikost,“ tvrdí Ahlers.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související