Justin Bieber: Který otec by nebyl hrdý na velký penis svého syna?!

Velikost textu: AAA

20. 10. 2015

Zpěvák Justin Bieber se prý cítil hrubě zneuctěný, když před dvěma týdny oblétly internetem fotky, na nichž je zcela nahý a je vidět jeho penis. O pohlavním údu jednadvacetiletého Kanaďana se hovoří více než o jeho pěveckém umění. Jemu to ale evidentně vůbec nevadí. Prý za to nemůže. I když se mezi řečí stíhá chvástat, že na fotkách byl jeho pyj chladem scvrklý a že fanoušci dali jeho orgánu přezdívku Jerry. Jenže co hůř. Vůbec nechápe, proč je svět naštvaný na jeho otce, který vyjádřil veřejně, že je na syna za jeho nadprůměrný penis hrdý.

„Fanoušci ho přezdívají. Říkají mu Jerry,“ smál se Bieber, když ho kvůli penisu zpovídali v rozhlasovém pořadu Zach Sang & The Gang.

„Pořád to vnímám tak, že jsem chtěl tuhle část těla ukrývat jen pro sebe, víte? Cítil jsem, že to tak trochu narušilo mé soukromí. A když jsem se o tom poprvé dozvěděl, opravdu se ve mně krve nedořezal,“ tvrdil dále jednadvacetiletý zpěvák.

Bieber se pak zastal především svého otce Jeremyho, který na Twitteru napsal, že je syna za jeho penis hrdý.

„Říkal jsem si, že je to strašně legrační. ‚Čím tu věc krmíš?‘ To je taková věc, kterou otec řekne. Když jsem zjistil, že ho lidé nenávidí za to, že to řekl, tak jsem hned reagoval: ‚Děláte si ze mě srandu?‘ Který otec by na to nebyl hrdý? To přece neříká jedenáctiletému, mně je jednadvacet!“ zlobil se dále Justin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související