Nestárnoucí Monica Bellucci: Dobrý sex je zárukou zdravého života

Velikost textu: AAA

21. 10. 2015

Herečka Monica Bellucci nepatří mezi ty herečky, které se trápí dietami a tráví hodiny v posilovně. Ona raději spaluje energii aktivním pohlavním životem a dopřává si hodně listové zeleniny. To jí prý stačí, aby měla dokonalou postavičku i ve svých jednapadesáti letech.

„Nejsem z těch, kdo vstávají v šest ráno a jdou do posilovny. Takže jsem několik dní před natáčením přestala jíst těstoviny a to stačilo. Protože pravda je, že já mám koláčky a těstoviny ráda, taky si dopřeju sklenici vína i cigaretu… Mou radou je: jezte dobře, pijte dobře, mějte dobrý sex a hodně se smějte. Zbytek přijde sám,“ svěřila Monica v rozhovoru pro britský deník The Telegraph.

Belluci prý už ale nebude natáčet erotické scény, v nichž by musela být zcela nahá. „Sexy scény ano, ale ne nahotu. V minulosti jsem to točila, samozřejmě, a to ne kvůli tomu, že mám děti, tak bych musela dělat už jen správné věci. Jsem herečka, takže používám své tělo k vyjádření mnoha věcí,“ dodala hvězda, která se jako bondgirl objeví v novém snímku Spectre.

Italská herečka má s francouzským kolegou Vincentem Casselem jedenáctiletá dvojčata Devu a Leonie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související