Rapper po vzoru Justina Biebera ukázal obří penis

Velikost textu: AAA

3. 11. 2015

Zdá se, že Justin Bieber spustil novou, jakousi pornografickou módu mezi slavnými muži. A ti začali ukazovat, co jim příroda nadělila mezi nohama. Samozřejmě se chlubí pánové, jimž nadělila něco, co nosí v kalhotách jen méně než dvě procenta mužů. Na Instagramu se v trenkách objevil rapper The Game. V upnutých a s obřím ztopořeným pyjem.

Pětatřicetiletý potetovaný hudebník potěšil nejen čtyři miliony uživatelů Instagramu, které ho sledují. Ale jeho fotky začaly okamžitě kolovat internetem i bulvárem.

The Game ale píše na sociální síti, že se vsadí, že všichni kliknou na jeho obrázek dvakrát (aby se zvětšil) a oni viděli detaily. Když to člověk udělá, vypadá snímek jako upravený Photoshopem.

Na obranu Justina Biebera je nutno podotknout, že svůj penis nevyvěsil na internetu on. Vyfotili ho domnělí paparazziové na ostrově Bora Bora, kteří zrovna tušili, že tam bude pobíhat nahý. Zpěvákovo PR oddělení ví, jak zvýšit svému zaměstnavateli prodejnost alba, které má vyjít tento měsíc. Jednadvacetiletý Kanaďan se sice veřejně pohoršoval nad ohrožením svého soukromí a vyhrožoval žalobami, ale povyk rychle utichl a on se spokojil nad obdivem fanoušků a mediálním humbukem, jemuž korunoval výrok otce: „Čím to krmíš, Justine? Jsem na Tebe hrdý!“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související