Maže si denně kamarádovo sperma na obličej. Bloguje o tom statisícům žen

Velikost textu: AAA

13. 11. 2015

Osmadvacetiletá Tracy Kissová je jednou z žen, které věří, že krásu a mladistvost jejich pleti dodává mužské sperma. Ona sama si ho maže na obličej denně a přiznává, že ho získává od kamaráda. O všem informuje a aplikaci ejakulátu na pleť demonstruje na svém kanále na YouTube, kde ji sledují statisíce žen z celého světa.

Podle dvojnásobné matky z Wendoveru v hrabství Buckinghamshire je sperma dokonalým uklidňujícím, vyhlazujícím a omlazujícím prostředkem pro velmi citlivou a podrážděnou pleť.

„Myslím, že se lidé obávají představy dát si sperma na svou tvář, ale ve skutečnosti je to velmi přirozená a zdravá činnost,“ uvádí v úvodu klipu Kissová.

Sama trpí růžovkou, která působí zarudnutí a vyrážku ve tváři. Zánětlivé onemocnění příbuzné akné je velmi časté. Podle Kissové ale díky spermatu nemá žádné symptomy a pleť je zdravá a svěží.

„Vím, že v tom nejsou žádné další chemikálie. Je to přírodní a aktivní a živé, jak jen to může být,“ vysvětluje blogerka, která ve svých videích nabízí ženám i další typy v péči o vzhled.

Nicméně v tomto klipu se její obdivovatelky dozvědí, že jeden kamarád jí sperma poskytuje denně. A to při činnosti, které se ona neúčastní a on vykonává pravidelně bez ohledu na ni. Takže jen využívá produkt, který by on znehodnotil smytím či utřením do ručníku. Zadané fanynky ale nabádá, aby žádaly kosmetický přípravek raději u partnera.

„Srovnala bych to k tomu, když si dáte žvýkačku do úst a dýcháte a je to studený, chladivý, osvěžující pocit. Vpije se to do pokožky. Je to naprosto nádherné,“ jásá Kissová s tím, že aplikuje sperma na pět až dvacet minut. Pak ho omyje.

Ovšem pozor. Zdravotníci varují, že spermatická tekutina může být zdrojem pohlavně přenosných chorob – chlamydií, kapavky, syfilidy, HIV a dalších. A manipulace s infikovaným materiálem může být nebezpečná. Manipulace s ejakulátem je tedy zdravotně rizikovým chováním, pokud člověk nemá jistotu, že je dárce zcela zdravý.

Navíc neexistují žádné lékařské studie, které by prokázaly, že sperma pleť skutečně vyživuje a omlazuje. Nicméně obsahuje zinek, hořčík, vápník, draslík, fruktózu a další látky, které mohou do pleti pronikat. Krom toho je zdrojem polyaminu spermidinu, který omlazuje buňky. Toho je ale hodně také v hrášku či sýrech s modrou plísní.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související