Drsný útok na Justina Biebera: Koncert máš předražený, ale tvůj penis jsme viděli zadarmo!

Velikost textu: AAA

23. 11. 2015

Jednou z kritiček trapných propagačních her Justina Biebera je herečka a zpěvačka Bette Midler. Už v minulosti upozornila na celou šaškárnu kolem fotek penisu kanadského zpěváka, který se snaží tvářit, že to není velká PR akce a jedná se o útok na jeho soukromí. Teď ale fanouškům této hvězdy vysvětlila, proč musejí za VIP lístek na jeho koncert platit ohromné dva tisíce dolarů (50,5 tisíce korun). Právě proto, že zdarma viděli jeho penis.

Když se fotky Justinova pyje objevily na internetu, označil je za hrubé porušení svého soukromí. A vyhrožoval žalobami. Vyhrožoval, ale nikoho nežaloval. Bette Midler byla první z těch, která poukázala na to, že se jedná o primitivní způsob, jak na sebe mediálně upozornit. Zvlášť, když se ke snímkům synova pohlavního údu vyjádřil Jeremy Bieber. „Čím to krmíš, Justine? Tvůj hrdý táta!“ napsal Justinův otec na Twitteru.

Bette měla potřebu vyjádřit se na stejné sociální síti k tomuto komentáři. „Největším ocasem v této situaci je otec, který opustí syna,“ napsala Midler a narážela na to, že Jeremy Bieber syna a matku opustil, když byl Justin ještě malý.

VIP lístek na Bieberovy koncerty stojí dva tisíce dolarů. Což tedy šokovalo i ty nejoddanější fanoušky. V ceně lístku je osobní setkání s Justinem.

„Fanoušci Justina Biebera jsou naštvaní, protože VIP lístek na jeho koncerty s možností osobně ho pozdravit stojí dva tisíce dolarů. No, nezapomínejte, že jsme všichni zdarma viděli jeho penis!“ napsala Midler.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související