Milovníci Disneyovek mají vlastní seznamku!

Velikost textu: AAA

7. 12. 2015

Vlastní seznamku dnes mají katolíci, sedláci, milovníci rychlých aut i lidé věřící na mimozemšťany. Internet nabízí neomezené možnosti v seznamování těch, kteří mají neobvyklé zájmy či jsou jakkoli jinak vyhraněni. Mezi ty nejbizarnější seznamky ale patří jistě Mouse Mingle, která se snaží sdružovat osoby posedlé animovanými pohádkami Walta Disneyho.

Fanoušci těchto pohádek vyrůstali v domnění, že se jednou stanou princeznami a princi, kteří v dokonale romantickém příběhu potkají toho pravého a prožijí s ním ideální život. Jenže hledat podobně smýšlející osoby v mnohamilionovém davu je jako hledat jehlu v kupce sena. Seznamka Mouse Mingle tak má hledání správné cesty těmto princům a princeznám usnadnit.

Založil ji softwarový specialista a bývalý správce vláčků v Disneylandu Dave Tavres.

„Dnes jsou seznamky pro osoby s vyhraněnými zájmy mnohem častější. Existují tady seznamky pro milovníky marihuany či JDate vyloženě pro Židy,“ vysvětlil Tavres v rozhovoru pro Los Angeles Magazine, proč se rozhodl založit si seznamku Mouse Mingle.

Ta přitom nezprostředkovává setkání jen pro osoby hledající partnera, který bude ochoten vyzdobit si dům obrázky z Disneyovek, ale také parťáky, kteří jsou posedlí návštěvami Disneylandu a chtějí tam trávit čas s někým, kdo sdílí jejich vášeň. „Sám jsem dlouho marně hledal někoho, kdo je Disneyho světem stejně posedlý jako já,“ dodává Tavres.

Členství v seznamce je placené, roční předplatné vyjde na třináct dolarů – asi 320 korun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související