V New Yorku na ulici zřídili masturbační budky pro stresované muže

Velikost textu: AAA

18. 1. 2016

Jste ve stresu a potřebujete rychle upustit páru? No pokud jste muž žijící či pobývající v New Yorku, máte možnost si ulevit na cestě do práce, z práce či mezi pracovními schůzkami masturbací. A není třeba hledat intimní místo. Město totiž vyšlo pánům vstříc a přímo na ulici zřídilo GuyFi budky. Masturbační kabinky nabízejí dostatek soukromí pro rychlou onanii během bílého dne.

Je to v podstatě větší telefonní či fotografická budka s neprůhlednými stěnami. Uvnitř poskytuje židli, počítač ke sledování porna a hygienické pomůcky k udržování zdraví a čistoty.

Nikdo nepopírá, že pracovat od devíti do pěti může být velmi stresující pro duši i tělo. Zvláště v takovém nikdy se nezastavujícím městě jako je Manhattan. Pátráme po nových řešeních, jak zlepšit každodenní život, a máme pocit, že se nám to podařilo s budkami GuyFi. Doufáme, že si muži užijí prostor, který jsme pro ně vytvořili, dle vlastní libosti. Je to naprosto zdarma,“ uvedl majitel nápadu a tedy i samotných budek Adam Lewis v rozhovoru pro New York Daily News.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související