Hit letošního Valentýna: Smoking na penis! (FOTO)

Velikost textu: AAA

26. 1. 2016

Nejedna dáma očekává na Valentýna luxusní šperk. A nejeden muž za rodinné klenoty považuje obsah svého spodního prádla a svou milou se snaží potěšit milostným uměním. Švédskou společnost Lelo tak napadlo, že by mohla pomoci těm ženám, které chtějí partnerovo cenné zboží letos na Valentýna náležitě uctít. A vyrábí slušivé smokingy určené přímo jako návlek na ztopořený penis.

Luxusní obleček TUX™ je vyroben z měkkého a hladkého saténu a má dokonce vlastního miniaturního motýlka. Navléká se na ztopořený pyj, jehož žalud tvoří hlavičku. Lelo poskytuje desetiletou záruku a požaduje za to zhruba jen 700 korun českých v přepočtu.

Nápad vychází z moderního trendu zvaného penis art. Řada fotografů a výtvarníků z celého světa i naprostých laiků zveřejňuje na internetu snímky, na nichž penis slouží jako personifikovaný objekt v instalacích připomínajících běžné výjevy z lidského života. Jednou z autorek, která na penisovém umění založila svou poslední výstavu, je newyorská fotografka Soraya Doolbazová. Její dílo je k zhlédnutí na Dicturegallery.com. Penisy jsou tam k vidění v převlečení jako Kim Čong-un, Napoleon, Stalin či Hitler.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související