Seznamka pro nevěrníky má novinku: Skrývá obličeje škraboškami

Velikost textu: AAA

9. 2. 2016

Seznamek pro nevěrné, které nabízejí diskrétní vyhledávání milenců a milenek za zády partnerů a manželů, existuje už několik. Konkurence tedy funguje i v tomto sektoru a nutí provozovatele hledat inovace. Seznamka Ashley Madison tvrdí, že pokročila a předběhla konkurenci v odhalování nevěrníků. Nabízí skrývání obličejů pod škrabošky.

Ty tak změní vizáž k nepoznání, ačkoli zachovávají určité rysy tváře a naznačují zájemcům, zda bude dotyčný atraktivní či nikoli. Proč škrabošky? O seznamkách pro nevěrné se už dlouho píše. A stálí partneři s podezřením se často registrují na webech, aby kontrolovali, zda se tam nevyskytuje jejich partner. Škrabošky mají odhalování znesnadnit.

Respektujeme vaši potřebu pro diskrétnost, takže jsme přidali několik nástrojů, jimiž můžete identitu utajit,“ uvedl mluvčí seznamky Ashley Madison.

Fotky lze zakrýt škraboškou, oči černou páskou či celou fotku rozostřit. Loni v srpnu hackeři bojující proti společenskému nešvaru zvanému nevěra, vykradli databázi seznamky Ashley Madison a řadu slavných osobností v ní registrovaných zveřejnili. Místo toho, aby webu popularita poklesla, prudce naopak vzrostla.

Seznamka měla sedmatřicet milionů uživatelů před útokem hackerů, ale v prosinci už 43,4 milionu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související