Muž při sexu udávil milenku OKURKOU!

Velikost textu: AAA

25. 2. 2016

Německé soudy řeší tento týden případ šestačtyřicetiletého Olivera Dietmanna z Mannheimu. Ten si liboval se svou milenkou Rikou Varnovou v používání zeleniny při sexu. K ukájení jim tak sloužily mrkve, cukety či okurky. Při jedné takové vzájemné kratochvíli nacpal Varnové do úst okurek a odešel do kuchyně. Když se vrátil, byla udušená. On vinu odmítá. Státní žalobce ho obvinil ze zabití z nedbalosti.

Rica Varnová poznala Dietmanna v roce 2004. O pět let později spolu začali mít sex. Naposledy 19. července 2014. To se ji snažil ukojit okurkou. Předtím ale vypili dohromady čtyři lahve vína a několik panáků tvrdého alkoholu.

Obviněný u soudu tento týden vypověděl, že okurek splnil svůj účel. „Strčil jsem jí ho do úst. Ale najednou jsem uviděl kouř z kuchyně. Zapomněl jsem, že jsem dal vařit maso pro psa. Odběhl jsem do kuchyně, nakrmil psa a šel na balkón zapálit si cigaretu,“ vyprávěl ve své výpovědi. Když se prý vrátil, byla žena v bezvědomí.

Pitva prokázala, že žena zemřela udušením poté, co se okurek zaklínil v krku a zabránil průniku vzduchu do plic. V krvi dotyčné byl také prokázán čtyřnásobek limitního množství alkoholu pro řízení automobilu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související