Adolf Hitler byl úchyl: Nechutné, co vyžadoval při sexu!

Velikost textu: AAA

9. 3. 2016

O tom, že měl Adolf Hitler mikropenis, se už pár týdnů píše. Tento fakt prý potvrzuje i spis z amerického Úřadu strategických služeb, který zveřejnil britský deník The Star. Krom toho se z něj ale také dozvídáme, že několik osob blízkých Hitlerovi vypovědělo o jeho sexuální deviaci. Nacistická zrůda byla koprofilní, tedy milovala při sexu výkaly. Lidově se tomuto extrémnímu fetiši říká kaviár.

Podle záznamů doktora Waltera C. Langera se Hitler vzrušoval tím, že si nad něj dřepla žena a vykonala malou i velkou potřebu. „Nebyl schopen normálního pohlavního života, protože byl koprofil... Praktikování této perverznosti přestavuje nejnižší hlubiny ponížení,“ uvedl Langer ve svém posudku k psychologickému profilu Hitlera.

Svůj fetiš prý Hitler ukájel také s neteří Geli Raubalovou, která se s tím svěřila Hitlerovu příteli Ottovi Strasserovi. Ten později z nacistického Německa uprchl. O deviaci věděl také nacista Ernst Rhöm, který americkým špiónům také prozradil, že nacistický vůdce měl rád „prdelaté venkovanky“.

Když stály v poli a zohnuly se kvůli práci, takže viděl jen jejich pozadí, to se mu moc líbilo, zvláště když měly velké kulaté zadky,“ uvedl Rhöm.

Sexuálních zvrhlostí s Hitlerem se jednou musela účastnit také herečka Renate Müllerová, která pak spáchala sebevraždu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související