Chcete u ženy zvýšit libido? Dejte jí "práska"!

Velikost textu: AAA

17. 3. 2016

Marihuana pomáhá lidem psychicky se uvolnit, především u žen zvyšuje libido a mnohé drogu kvůli tomu užívají na předpis. Konopí také pomáhá zvyšovat potěšení ze sexu a orgasmus je po něm intenzivnější. U mužů s psychologickými poruchami erekce může marihuana pomáhat dosáhnout tvrdšího ztopoření.

Čtrnáct procent pacientů užívajících marihuanu na předpis ji užívá kvůli zvýšení libida,“ tvrdí odborníci z kalifornské společnosti HelloMD zabývající se výrobou přípravků z konopí.

Většina pacientů užívající marihuanu jako lék ji používá k léčbě chronické bolesti, úzkosti, stresu a nespavosti. Vedlejšími účinky jsou uvolnění psychiky, zlepšení nálady a lepší spánek. A také vyšší libido.

U mužů, s nimiž pracuji, kteří trpí poruchou erekce, kouření marihuany před sexem skutečně pomáhá uvolnit se a udržet erekci,“ tvrdí sexuolog doktor Ian Kerner z New Yorku.

Jenže nelze podle něj tvrdit, že by byla marihuana obecně lék na sexuální potíže. Každý člověk na ni reaguje odlišně a mnohým naopak způsobuje problémy v posteli.

„Jako terapeut jsem měl spoustu pacientů, kteří neměli pozitivní zkušenosti s marihuanou,“ varuje doktor Kerner.

Jedincům, jimž droga nepůsobí příjemné stavy a reagují na ni špatně obecně, naopak při sexu víc ubližuje než pomáhá.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související