Německo má letáky pro migranty: O sexu gayů a souloži s těhotnou

Velikost textu: AAA

29. 3. 2016

Jak uspokojit ženu ústy neboli dopřát jí cunnilingus, jak souložit s těhotnou nebo také, jak to dělají muž s mužem, to vše ilustruje nový manuál, který německá vláda šíří po celé zemi zvláště mezi migranty. Leták je má informovat o evropských standardech týkajících se lidské sexuality, o ochraně před pohlavními chorobami i o tom, jak maximalizovat prožitek z milování.

Projekt financuje německá vláda a dostupný je v třinácti jazykových verzích také na webu Zanzu. Primárně se jedná o osvětu týkající se zdraví. Ale imigranty vzdělává také o kulturních normách a předkládá jim obrázky, na nichž souloží dva muži nebo se ústy uspokojují dvě ženy.

„Sex, Panenství, Tělo a sex, Poprvé, Sexuální potěšení, Sex během těhotenství a Sexuální potíže a obavy, to jsou jen některá z témat uvedených v prospektu,“ tvrdí Federální centrum pro vzdělávání o zdraví.

Německá vláda je přesvědčena, že je nutné letáky mezi imigranty distribuovat, protože naprostá většina z nich nikdy v životě nebyla o sexu vzdělávána.

„Je to plýtvání penězi daňových poplatníků,“ odsoudila projekt strana Alternativa pro Německo.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související